| meoww a întrebat:

OK imi dati si mei urgent niste idei de 3 desene O.O.ca o trebuie sa fac pe vacantahee hee. da sa le fac repede :-ss
PLZZ FUNDA!

4 răspunsuri:
| BlackD a răspuns:

Pentru o mai buna inspiratie cauta pe desenatori.ro, rmd, deviantart, zerochan.net. Pentru o solutie mai simpla cititi: o pereche de pantofi, niste pasari, peisaj [preferabil apus ca e cel mai simplu rolling on the floor], un portret, ursulet de plus, o casa, inghetata. Idei pe moment scuze rolling on the floor, sper sa fi ajutat ^^.

| Creieras17 a răspuns:

Poti sa desenezi o silueta in care sa fie reflectat un anotimp.
Poti sa desenezi un apus, la mare.
Sau un peisaj dintr-un loc drag tiehappy.
Sper ca te-am ajutat.

| CorinaaM a răspuns:

Hmm...ceva usor ar fi un desen plin de culori : tragi niste linii la nimereala(doar vreo 3 -4, dar nu drepte,serpuite, ondulate, in zig zag)si apoi le colorez in culori tari sau intr-o singura nuanta

| OSimplaFata29 a răspuns:

Pai poti sa desenezi o rochie, o fata mai complicata sau nu stiu un fluture cu multe culori