| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete:Ce metode de crestere a sanilor exista? Fara chirurgie:-s

Răspuns Câştigător
| VaD a răspuns:

Alimentatia

-o alimentatie lacto-vegetariana, cu multe legume si fructe proaspete.

- folosirea alimentelor-medicament pentru cresterea sanilor, iar acestea sunt: maslinele negre si uleiul virgin de masline, soia si mai ales germenii de soia, germenii de grau si uleiul de germeni de grau, frunzele, inflorescentele si semintele de marar, frunzele de telina, miezul de nuca, alunele neprajite, semintele de floarea-soarelui neprajit

Plante cu stimulare hormonala

Iata un amestec de plante care promite rezultate deosebite : seminte de marar, radacina de lemn dulce, inflorescente de busuioc si seminte de ananas. Plantele se macina cu rasnita electrica de cafea sub forma de pulbere, dupa care se amesteca in parti egale.

Se ia 1 lingurita de amestec de 3 ori pe zi, inainte de masa. Amestecul se tine sub limba un sfert de ora, dupa care se inghite cu apa.

O alta metoda de marire a sanilor este masajul si pentru acesta exista uleiuri speciale, precum: uleiul de germeni de grau si cel de marar.

Tehnicile de masaj implica in general usoare miscari de du-te vino asupra sanilor.

Aceste tehnici s-au dovedit a fi foarte eficiente in ce priveste fermitatea si tonifierea sanilor, atunci cand sunt puse zilnic in practica si folosite impreuna cu lotiuni pentru marirea sanilor.

Succes!

10 răspunsuri:
| enverhoxha a răspuns:

Nu există NICIO metodă nechirurgicală utilizabilă. Există hormoni care pot cauza creşterea sânilor şi care sunt folosiţi de bărbaţii transsexuali, dar sunt foarte periculoşi pentru sănătate. Ghinion.

| xCatastrophe a răspuns:

Http://exercitiimarireasanilor.com/
Nu m`am gandit la asta pana acum dar uite ce stiu[mai sus].Ma mulumesc cu sanii mei nu am 9a nah.:))

| Teils a răspuns:

Buna! Asteapta si vor creste. Acum daca ai 11 ani si nu iti cresc sanii nu trebuie sa te omori.
Apropo, mananca boabe de porumb laughing (porumb fiert).

| LoOvE a răspuns:

Singura solutie:manaka multi morcovi.De aceea Roxana Ionescu(mama natura) are sanii asa mari.Pt ca a decclarat ca manaka multi morcovi.

SUCCES!

| szmotovio a răspuns:

Masajulbig grin

| CristinasiVlad a răspuns:

Mananca mult porumb fiert sau prajit!
funda? plsss?

| Zuzy a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa manaci porumb. :d
Asa am auzit de la bunica mea. laughing).
mrg, la mine nu sunt probleme. Eu ii am mari din cauza ca mananc app numai pui :d

| Raamonikaa a răspuns:

Cea mai sigura metoda e sa te mai ingrasi, o sa-ti creasca si sanii. Si sa ai rabdare, cu inaintarea in varsta, odata cu modificarile hormonale, sanii mai cresc.

| ancutzika27 a răspuns:

Flotarile ajuta fermitatea sanilor

| dulcesa a răspuns:

Din cate am citit eu, mararul este recomandat pentru cresterea sanilor pe cale naturala, mai multe detalii aflii sigur pe www.armonianaturii.ro