| Rainbowanny a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva ca iubeste arta si desenul ca mine? Dau like+favorite si prieten big grin

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu am înțeles ce vrei.
Eu am pictat 14 ani, cu culori de ulei.
Nu poți picta, dacă nu știi să desenezi!
Sau poți, dar nimeni nu cumpără tablouri prost desenate.

| Salahadin73 a răspuns (pentru MMihai):

Cred ca vrea sa stie daca mai exista persoane carora sa le placa arta si pictura.

| Dominicc a răspuns:

Mie imi plac persoanele creative si pasionate de arta. Au o latura ascunsa unde isi desfasoara si isi expun sentimentele si gandurile cu ajutorul artei.

Si eu sunt la fel ca si tine, creativ, cu idei si imaginatie.
Imi transpun toate astea aici http://visualeffect.org/

Spor si dezvolta-ti pasiunea.

| Rainbowanny explică (pentru Dominicc):

Fa-ti un cont pe DeviantART! Eu am username-ul Rainbowanny(este noul meu cont)dar poti sa-l vizitezi si pe vechiul cont(Khange)daca vrei!

| OnikLov3You a răspuns:

I lov3 it, un desen care l-am facut eu s-a postat intr-o carte de desene si poezii si am castigat loc 3 pe scoala la clasele mele! PLUS doamna de desen ma roaga uneori sa ies in fata clasei sa-mi arat desenele. Sper ca din ce ti-am spus ai inteles ca iubesc la maxim desenul, plin el ma exprim si nu trece nici o zi in care sa nu desenez ceva, serios!

| Rainbowanny explică (pentru OnikLov3You):

Esti EXACT ca mine da' EXACT ca mine! Ce mai pot spue!