| vinevine a întrebat:

Salut ce carti de aventura si dragoste asemanatoare cu la rascruce de vanturi, jane eyre, mandrie si prejudecata.dau funda garantat

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

In genul acestora ar fi : Pe aripile vantului, Torente, Femeia in Alb, Tess D'Urberville.

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Eu iti recomand cartile din seria "Cantec de Gheata si Foc".

Spor la citit!

| MicutzaRuxi a răspuns:

Poate iti vor placea Jurnalul adoelscentului miop si Dracula
happy

| oncemore a răspuns:

May trei...eu am luat 10 pe acest roman... funda? puppy dog eyes