| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare? Jok shaiya online si sunt ff incepator am level 11 si nu stiu unde sa cresc acum in continuare va rog ma puteti ajuta cu un ghid sau cu ceva sfaturi un id de mess.va riog eu Dau funda cu mare mare mare placere Multumesc .

1 răspuns:
| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

De obicei monstrii cu culoarea verde-galben...[la fiecare jucator ucluarea este schimbata ...depide levelul]Cei rosii sigur de omoara si cei gri niciodata nu te baga la ei..norokwinking