| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare? Jok shaiya online si sunt ff incepator am level 11 si nu stiu unde sa cresc acum in continuare va rog ma puteti ajuta cu un ghid sau cu ceva sfaturi un id de mess.va riog eu Dau funda cu mare mare mare placere Multumesc.

1 răspuns:
| George_5321 a răspuns:

Salut razvan daca esti incepator nu stiu ce sa zic poate ai mai evoluat din februarie pana acum te astept pe un server foarte frumos privat lvl e instat 15 30 si lvl 70 hainele sunt gratis bani lapisurile tot e gratis ep 6 :) http://bloodofarena.com/ te astept :)