| vassiok2008 a întrebat:

Ce pot face de Hallowen cu prietenii daca la mine in tara nu se sarbatoreste aceasta sarbatoare?

Răspuns Câştigător
| DarkShina5566 a răspuns:

Putetiface acasa la cine o mica petrecere si nu neaparat cu costume.Puteti sa va faceti mici cadouri. Dansati, beti (dar nu prea mult laughing ) Puteti sa vizionati cateva filme de groaza. Sper ca te-am ajutat.winking

5 răspunsuri:
| Allix13 a răspuns:

Un mic cinematograf o mica parcii sau sa mergeti in cimitir(mai de groaza)

| DarkShina5566 a răspuns:

Scuze pentru greselile de scriere... oboseala laughing)

| FollowTheLight a răspuns:

Stii, intamplator... tara aia in care la tine nu se sarbatoreste Hallowenul e si tara noastra.Si in al 2 rand...tu imi aduci aminte de mine si cateva prietene pe la 7-8 ani cand ne-am gandit sa mergem de "colindat de Halloween".Si incepusem sa batem ca bezmeticele pe la usi si sa intrebam: Ne dati ori nu ne dati? Iar oamenii: Nu am mama.n-am!
Vazand ca oamenii sunt nedumeriti, am zis sa cantam cantece.Si am cantat un cantec, si apoi, ne-am trezit cu usa trantita in nas.
Crede-ma, a incerca sa ii convingi pe romanasii nostri ce e Halloweenul, e ca si cand ai incerca sa convingi o pisica sa behaie.happy

| vassiok2008 explică (pentru FollowTheLight):

Oricum mersi de intrebare)

| Mihai3A a răspuns:

Filme de groaza, popcorn si cateva beri.