| ionutmihai21 a întrebat:

e ziua uni prieten in cateva zile, implineste 20 de ani si vreau sa-i cumpar o carte de pe net. ce ma sfatusitit sa comand? Multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde sa stim noi ce fel de carti ii plac lui daca n-ai zis nimic de el?!

| IoanaDariaH a răspuns:

Depinde cum e el.
Mi-ai putea spune ce carti citeste de obicei? Si cum este el ca persoana

| Seroquel a răspuns:

Cumpara-i audiobookul Putere nemarginita.E 100 RON dar merita fiindca invata ceva din el.E dezvoltare personala.
Daca nu uite-te aici si alege, vezi ca fiecare carte prezentare iar pe unele poti sa le si rasfoiesti unde scrie langa imagine rasfoieste
https://www.libris.ro/carti/beletristica
Alegere inspirata sa ai!