| lovethesky a întrebat:

Trebuie sa realizez unui prieten pana la Craciun un portret in grafiti (adica un portret relizat cu un creion HB si B cu mina de grafit) si nu prea am asa de mare experienta in domeniu...
Ma ajuta si pe mine cineva cu niste sfaturi?

3 răspunsuri:
| TypeInterestingNicknameHere a răspuns:

Degeaba îți scriu eu două pagini cu sfaturi. Trebuie să pui mâna pe creion și să încerci.

| lovethesky explică (pentru TypeInterestingNicknameHere):

Si eu ce fac?batting eyelashes

| TypeInterestingNicknameHere a răspuns (pentru lovethesky):

Încerci.batting eyelashes Și cu puțină răbdare și straduință o să îți iasă ceva.