| NuclearFish a întrebat:

Salutari. Vreau sa fac un mic detaliu auto si am o intrebare. Am doua becuri simple normale T10. Vreau sa le fac portocalii ( nu imi incape led in plafoniera) cum pot sa vopsesc sau cu ce pot vopsii sticla becului? multumesc.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

NU vopsi ecul, fiindca se va putea incalzi prea tare si e pericol de incendiu!
Incearca sa cauti pec de culoare portocalie (eventual cu Led cu lumina galbena, natur) sau sa dai cu LAC INCOLOR pe EXTERIORUL abajurului becului!

| sierra1 a răspuns:

Până să le vopsești, ia de aici

https://www.emag.ro/......D9W73TMBM/