| SarcasticallyPunished a întrebat:

Stie cineva, prin Bucuresti, vreo librarie in care pot gasi o carte de biologie pentru bacalaureat, care sa cuprinda materia claselor 9-12? Nu conteaza pretul. Am nevoie urgent de asa ceva, pentru ca m-am hotarat, dintre fizica, chimie si biologie, sa dau la biologie, pentru ca mi-e cel mai la-ndemana. In clasa a 11 a ne-au scos-o si nici acum nu mai facem, si am cam uitat materia de dinainte.

Răspuns Câştigător
| KlaraWeiss a răspuns:

Pentru prea putin. Bafta la scoala!

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

E greu de crezut ca exista asa ceva.
ar fi simplu ca materia din patru ani sa fie sintetizata intr-un singur volum special pentru bac.
asa ca ia manualele si invata-le sau macar conspecteaza-le cat mai ai timp.
ca maine dai bac-ul.

| KlaraWeiss a răspuns:

Daca te mai intereseaza, pot sa intreb. Cunosc pe cineva care vinde manuale scolare (nu lucreaza la librarie, e un fel de chiosc). Si cunoaste cam tot ce a aparut in materie de manuale, culegeri samd.

Răspuns utilizator avertizat
| KlaraWeiss a răspuns (pentru SarcasticallyPunished):

Pentru prea putin. Bafta la scoala!

| youmail a răspuns:

Incearca ori la chioscurile de la Bucur obor, ori la Universitate

| Ana22229 a răspuns:

Scuze eu nu sunt in Bucuresti dar poti lua carti de pe net sa le cumperi online sau sa inveti de pe net