| DirtD3viL a întrebat:

am si eu o intrebare legata de metin2 :
Unde se gasesc maimutele din metin2 ca vreau medalie de cal, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Salut cristi deci mamimutele sunt in map 2 cH1 Cred ca ai fost map 2 pana acum cand intri in map 2 uitate pe mapa mare la patratelel alea move si vezi ca acolo scrie temnita maimutelor du-te si acolo s ia-ti medalia.Ps vrezi ca trebuie sa staai ceva Si nu uita de funda love struck

6 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

In temnita scrie sus pe harta temnita maimutelor

| Laurentiuuu a răspuns:

Sal, gasesti in map2 bokjunk dai pe harta si scrie tehnica maimutel sau ceva de genu e langa teleporterul de sus xD Fundawinking?

| filaret03 a răspuns:

In temnita maimutelor map2! ii sus acolo scrie temnita maimutelor, funda?

| deea_4985 a răspuns:

Se gasesc in map2, funda?big grin

| ριтιquтss a răspuns:

Te duci map2(Bakra) si in dreapta e un patratel albastru. Te duci acolo.Acolo sunt.happy

| DirtD3viL explică:

Mersi mult toti mi-ati fost de folos