| anonim_4396 a întrebat:

Va place corida? Eu nu inteleg ce e asa minunat sa vezi un taur murind si in plus fara sanse, deoarece ii sunt afectati muschii de la inceput. Omul- cea mai josnica specie de animale.

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Urasc coridele din ficati.Eu sunt o iubitoare de animale, de orice fel, si chiar nu suport sa le vad chinuindu-se.Coridele sunt niste porcarii sadice, sangeroase, care nu au nici un scop decat cel de a amuza.Sa vezi un animal impuns cu sabii si sulite,sa-l vezi zvarcolindu-se in chinuri si tu, din locul tau comod de sus si in siguranta sa stai si sa razi, e grotesc.As prefera sa ii vad eu pe spanioli, ca in Roma antica, omorandu-se intre ei in arene si eu sa stau sa ma indop cu struguri si sa le decid soarta.

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

UE zice ca e traditie, dar la noi taiatul clasic a porcului nu e traditie

| Garnet a răspuns:

Sunt de acord cu tine, dar istoria o dovedeste ca oamenii nu se pot amuza decat daca vad varsare de sange.si da, ai dreptatea.chiar ca suntem cei mai josnici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As fi dat funda si lui Garnet si SongsoftheSabbathSacrificei dar din pacate nu pot da doar una, restul vot. Imi place ca mai sunt oameni care iubesc animalele si gandesc logic.