| hitler_4434 a întrebat:

Va pricepeti la desen? daca ati putea desena/picta misto, la ce ati folosi asta?

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Păiii desenez binişor, da' după ureche. Am învăţat tot ce ştiu de pe net... Eu vreau să urmez nişte cursuri de animaţie 3D (cu Maya etc.) da' momentan sunt paralelă laughing Mă gândeam să iau nişte lecţii de desen normal mai întâi, oricum e mult de muncă oh go on Acum probabil o să-mi sară toată lumea-n cap spunându-mi că n-o s-ajung în veci unde vreau, dar sunt destul de nebună să fac tot ce e nevoie happy

6 răspunsuri:
| XKidutzaa a răspuns:

Eu am talent la desen de mik...nu am luat nici un curs de arte, desen tot ce stiu am inv singura nu stiu daca ne ajuta la ceva in viata...dar e si asta un talent

| Phantasmagoria a răspuns:

Daca te referi la viitor te ajuta.Nu cu mult, dar totusi. Prietena mea e foarte talentata la desen si vrea sa se faca regizor de animatie.Deseneaza superb animeuri,peisaje, oameni, absolut oricehappy

| frumushika09 a răspuns:

Da, multi spun ca stiu sa desenez. Eu imi folosesc talentul pentru a imi decora camera, pentru a infrumuseta caietele pentru scoala si uneori pentru a-i ajuta pe altii daca au nevoie de poze la proiecte si le desenez eu.

| Gabriela144 a răspuns:

Da eu ma pricep si imi place foarte mult as vrea sa merg la deva la o scoala de arta

| BiaLoredana a răspuns:

La o expozitie

| 0Mrrrrrr a răspuns:

Eu am talent si nu am luat cursuri in viata mea.Cred ca te nasti cu asa ceva nu dobandesti pe parcurswinkingthumbs up