| Patricia99 a întrebat:

EU stiu sa desenez si vreau sa fac cceva pentru clasa...Ce as putea desena sau picta? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Pentru intreaga clasa sau pentru fiecare elev in parte... In fine.
Poti lipi vrei 4 foi de desen mari si sa pictezi ceva semnificativ sau un simbol al clasei... Poti scrie ceva gen " mereu sa fim alaturi unul de celalalt" scris frumos inimioare la i apoi poti face si niste umbre. Daca vrei sa fie desen poti face niste copii care se distreaza sau... nu mai stiu sad Cauta pe net