| dororai a întrebat:

Vă rog spuneţi-mi ce gândiţi cu privire la fotografiile mele. Orice fel de critici/opinii sunt binevenite!

Mulţumesc
http://flickr.com/photos/dorai/show

Răspuns Câştigător
| Anonim_5535 a răspuns:

Imi plac pozele dar din pacate albumul nu este al tau si este al tuturor finca toti putem sa il luam de pe internet leai cules nu de pe site-uri? cam asta se observa...
Sunt frumuoase cum spune crizantema nu toate transmit o emotie... asa ca nu ai 10 de la mine si 9 nu te supara dar ai spus : "Orice fel de critici/opinii sunt binevenite!"

11 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Dormitare.

| Munchkin a răspuns:

Foarte frumoase. happy Artistice, cu un mesaj...
Bravo, îmi plac.

| Anonim_5535 a răspuns:

Ori cum mie imi plac pozele si loate de pe net si facute de tine nu conteaza... tot poze sa fie happy

| Orannginna a răspuns:

Sunt frumoase, nostalgice majoritatea. happy

| lencikk a răspuns:

Idem @LyonAstrahs insa de la mine 9. 5 ca e ceva treaba acolo

| dororai explică:

Mulţumesc frumos. M-am bucurat foarte mult să aflu opiniile unor oameni care nu mă cunosc şi care nu mi-ar spune "sunt superbe" doar ca să-mi închidă gura (sper că a fost aşa).
Tocmai faptul că vă gândiţi că le-am luat de pe net spune ceva...

| crizantema a răspuns:

In mare e frumos, sunt insa unele cam banale care nu iti transmit nici o emotie...nimic. Tu le-ai facut?

| xdodolicix a răspuns:

Bun...deci daca as fi invidios as spune "dintr-astea vad zilnic" dar cum sunt sincer din partea mea ai nota 10 happy (ceea ce nu se poate spune si despre fotografiile facute de mine laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fotografiile tale sunt culese de pe net, mai multa culoare esti copil? daca da, mai multi copii in colaj, mai multe fetite cu rochite colorate, flori, daca esti fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place aia "va rog nu ma mai intrebati daca-mi este frig" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur și simplu SUPERB n-am cuvinte.Prin fotografie poți transmite multe dacă știi cum și tu știi. Sunt superbe toate...nu oricine înțelege fotografia bravo pe mine m-ai lăsat fără cuvinte 10 plus