| tdiboy95 a întrebat:

A fost legal ce am făcut?
Era un accident pe drum, au fost acolo Pompierii, Smurd-ul, însă nu era poliţia acolo (să dirijeze), iar eu am aşteptat vreo 2-3 minute să vină un poliţist să dirijeze, dar nu a venit. Ţin să menţin că cei din coloana din spatele meu eventual s-au enervat, m-au depăşit şi s-au dus pe banda pe care veneau maşinile din sensul opus, iar toată coloana s-a dus după el. La un moment dat m-am dus şi eu să imi continui drumul, şi asta aş dori să intreb, a fost legal?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai impiedecat circulatia din sens invers sigur ca a fost legal, este ca in cazul depasirii.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost legal având în vedere ca aveai un obstacol pe sensul tău ce era sa faci?

| Panamax a răspuns:

Dupa ce ca era accident ai mai blocat si tu traficul.
Iti faceai selfie cu accidentul?