| o0ops_2090 a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa invat sa merg pe motocicleta, stie cineva cam cat costa daca vreau sa merg pe poligon?

3 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Ma,daca vrei sa mori mai repede, treaba ta laughing

| o0ops_2090 explică:

Vreau sa invat sa merg pe motocicleta, adica sa ma duc la instructor, ii dau niste bani si merg acolo cu motorul o ora sau cat merg. Inca nu pot da de permis ca n`am implinit varsta necesara.

| SilverCry a răspuns:

Preturile pentru scoala de soferi categoria A variaza intre 500-1000 RON, depinde la ce scoala te duci, si pe ce motor inveti! Have fun