| anonim_4396 a întrebat:

Am dat sala astazi si am luat,am ales dupa aceea data programari traseului de pe calculator, iar cel din sala nu mi-a scris nimic in dosar.
Este normal?

5 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Păi ştii în ce zi ai ales? Din ce ştiu am înţeles că acum alege elevul data în care vrea să susţină examenul practic! Aşadar nu cred că îi mai priveşte pe ei aşa de mult când o să susţii oraşul, însă ar fi recomandat să îţi notezi undeva data, astfel încât să ştii exact!

| Al999 a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

Am ales data de 25 martie locul unde am sa dau.
Dar pe dosar nu mi-a scris gen admis cu 25 p, nu mi-a scris nimic

| Al999 a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

Nu trebuia neaparat sa scrie ceva pe dosar?

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru Al999):

Nu notează nimeni pe dosar niciun fel de punctaj. Înainte ca elevul să îşi poată alege data în care doreşte să susţină oraşul data examenului era notată pe dosar. Însă punctajul pe car l-ai primit la sală o să îţi fie înregistrat pe foaia de examen, unde o să ai şi 3 fotografii din timpul examenului. Iar pe cealaltă parte o să fie baremul de notare pentru oraş. Aşadar nu ai de ce să îţi faci probleme! În data de 25 martie o să te prezinţi la oraş şi bănuiesc că este un loc special amenajat pentru examinările pentru oraş. Însă ar trebui să vorbeşti cu instructorul tău! Şi felicitări!

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru Al999):

Nu! Pe dosar e notat numele elevului şi categoria/categoriile pentru care susţine examenul de obţinere a permisului!