| reason2fly a întrebat:

Am fost admis astazi la traseu, am voie sa conduc masina?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi sa iti dea dovada de la politie. Altfel, ai de asteptat vreo 3-4 zile pana iti ajunge permisul acasa, prin posta.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Dupa ce ai permisul in mana.Pana atunci, nu.

| pwp a răspuns:

Doar cu permisul poti conduce

| reason2fly explică (pentru pwp):

Gresit, mi sa elibera o dovada, care e valabila 15 zile.

| Mraaaaa a răspuns (pentru reason2fly):

Buna! ti ai luat dovada de la sectia de care apartii sau de unde? si permisu de unde l ai luat? happy mersi

| reason2fly explică (pentru Mraaaaa):

Da am luat dovada, de la sectia unde am depus, iar permisul l-am primit prin posta.

| cucubau1992 a răspuns:

Iar mintit oameni? Da ai voie du-te la sediul central al politiei la care ai platit taxele pentru examen si unde tea inscris si cere o dovada pe 15 zile si cu dovada ai voie sa conduci pana iti vine permisul acasa

| oanaoana23 a răspuns:

Cand iti vine permisul ai voie, da ai asteptat atat, nu poti sa mai astepti un pic, rabdare, si condu prudent! numai bine

| Deyaaa18 a răspuns:

Poti si inainte sa ai permisu in mana. Tre sa te duci sa iei o dovada de la politie.

| Fast92 a răspuns:

Dap ...doar dupa ce iti iei dovada ...trebuie sa te prezinti la sediul politiei cu buletinul, pentru ridicarea dovezi. bv pentru obtinerea permisului de conducere si fara incidentewinking

| reason2fly explică (pentru Fast92):

Thanks big grin Ma duc sa o iau azi!