| c3rcetas a întrebat:

.. Cam cat at costa sa trec p masina ce este inmatriculata in Ro? Cat m-ar costa tot? P.S. E un opel astra an 2001 motor 1.6, mersi ...astept raspuns

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ce spui acolo? Nu inteleg exact. Vrei sa o treci pe numele tau? S-a mai platit pentru ea vreo taxa de mediu in trecut? Daca nu, pe langa cheltuielile normale atunci cand cumperi o masina, se mai plateste celelbrul timbru de mediu, care pentru masina ta e cam 500 de euro.