| GreenVegas a întrebat:

Am o problema cu scooter-ul meu. Ambii indicatori de directie de pe partea dreapta raman blocati cand semnalizez. Nu palpaie, cum ar fi normal, ramane o lumina galbena fixa.
Aprilia sr 50

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-a stricat releul de semnalizare. Gasesti multe pe net. Un meserias (elctronist) iti poate face unul foarte usor. Eu faceam asa ceva cand eram mai tanar.

| OldSoul a răspuns:

Posibil sa ai un scurt undeva, sau sa tii se fi dus releul.
Am avut si eu o problema asemanatoare aveam un scurt si imi mergeau toate luminile aiurea...