| magibuci a întrebat:

Cand bag telefonul la incarcat lumina rosie incepe sa palpaie, cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

Cel mai probabil este de la mufă. Dacă cu unalt încărcător îți face la fel, du-l la service și explica-le problema. Posibil sa nu facă contact bine mufă încărcătorului cu cea din telefon.

| Drăgan_Mircea_1986 a răspuns:

Poate primești o notificare/mesaj in momentul acela și telefonul face lumina aceea să îți zică de acestea. Daca te supara grav, intoarcel!