| PuscasFlorin a întrebat:

Am o skoda fabia din 2010 _1.4 tdi in 3 cilindi.as vrea sa plec la drum din Spania in romania.cam 2500km.o parere as vrea sa ma leg la drum? nu o sa am probleme cu motorul daca e in 3 cilindri? Multumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Relevant e cat de vine e intretinuta masina, nu in cati cilindri e motorul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca e perfect in parametri, poti pleca linistit.
Daca fluiera turbina si iti "taie pedala" la viteza, nu pleca...

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. 1.4 tdi e chiar un motor reusit chiar daca e in 3 cilindrii. atata timp cat masina e intretinuta ar trebui sa te duca si sa te aduca fara bai.