| Whitesnake99 a întrebat:

Am primit avertisment verbal pentru neacordare de prioritate. Se cumuleaza in vreun fel? N-am semnat nimic, n-am primit nicio foaie nimic.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă te prinde a doua oara același nene aia e, îl iei cu un Caragiale, un Iorga, un Eminescuhee hee

| dinaprilie a răspuns:

Felicitari, ai scapat ‘eftin. Singurul loc unde se cumuleaza este la doamne doamne si poate la tine in constiinta!

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Ai carnet? Mă îndoiesc. Altfel ai fi știut un lucru atât de elementar. Bizonel...