| borsamm22 a întrebat:

Salut, am o problema. Cand am oprit masina din greseala au ramas stergatoarele pornite, iar cand eu am pornit maisna, parbrizul fiind inghetat, stergatorul din partea dreapta nu mai functioneaza in schimb cel din partea stanga merge perfect. Oare ce s-a stricat si cat ar costa piesele? ii probabil sa fie sarit din nuca aia?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Sau dus canelurile dupa bratul stergatorului, strange din nou piulita de acolo si de obicei se rezolva. Daca nu, schimbi bratul sau axul rotativ.