| claudia_7744 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei cunoscatori... sunt fata si nu le am deloc cu masinile. dar cineva mi-a zis ca are de vanzare un bmw m6 cu motor de 3600. ceea c mi s-a parut ciudat adica stiam ca m6 are motoru de 500 deci intrebarea. exista si cu motor mai micraised eyebrows

7 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

M6 nu are motor mai mic de 5. 000 cm³, dar exista BMW 630i, 645i, care au motoare de 3. 000 cm³ sau 4. 500 cm³. De la Alpina mai exista un motor in B6 care are 4. 400 cm³

| cossmy a răspuns:

Nup.ala ori are motorul schimbat, ori nu e M6 ori vb tipu prostiilaughing

| sNukki a răspuns:

Nup există doar benzinarul BMW M6 cu motor de 5 litri (adică are capacitatea cilindrică de 5000 cmc) având 10 pistoane aşezate în V cu o putere de 507 CP

| Kanyee a răspuns:

Probabil e doar un Seria 6 cu ///M Kit si profita de faptul ca nu te pricepi asa bine. Singurul motor pe M6 este cel de 5. 0L/507 CP.

| Kanyee a răspuns:

Aaaaa. inca ceva. Exista M6 cu motor de 3. 5L/286 CP, dar acel model s-a fabricat in anii 80.

| valy1233 a răspuns:

Poate nu e m6, este seria 6... 630, 645 si ce o mai fi...

| claudia_7744 explică:

Cu motor de 5000 ma scuzati uitai un 0big grin! deci exista m6 cu motor mai mic de 5000?