| Ciprian363636 a întrebat:

Îmi spune vă rog cineva cum se procedează dacă vreau să schimb instructorul cu altul de la aceeași școală de șoferi?(sunt cam pe la jumătate cu orele de condus)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste direct cu directorul sau cu cel care are o functie superioara din acea firma unde faci scoala se soferi... nu e mare lucru...sunt banii tai care-i dai si e dreptul tau sa schimbi instructorul daca nu esti multumit de serviciile oferite de el.Sunti multi instructori care au un caracter de superioritate, dar este un simplu angajat care trebuie sa-si multumeasca fiecare client nu are dreptul sa tipe la tine pe banii tai.