| Andreea_Sonya_1994 a întrebat:

Am un atv de 110 si as vrea si eu sa stiu daca imi trebuie permis ca sa circul in afara drumurilor publice? mutumesc anticipat...

4 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Legea rutiera spune clar ai nevoie de permis.

| marcous a răspuns:

Nu-ti trebuie.

| FreezeVasi a răspuns:

Atata timp cat nu ajungi pe vreun drum public nu este nicio problema. In afara acestora(pe camp) poti conduce orice, chiar si un tanc big grin

| myhaytza1980 a răspuns:

Daca nu circuli pe un drum public nu-ti trebuie permis (poti sa circuli pe camp, prin padure, pe munte sau, poligon auto fara nici un fel de problema.)