| Next_Ayy_1998 a întrebat:

Am un opel vectra C din 2003 si numai porneste am facut un test cu laptopu si imi spune eroare ECU asta inseama calculatoru motorului din cate stiu.Cred ca este stricat.Se poate cumva reformata sau daca cumpar altu exista posibilitatea sa se potriveasca pe masina mea?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ai facut un test cu laptopu poti sa fi sigur ca nu ti-a indicat corect... nu am auzit de tester de laptop care sa fie bun de ceva, incearca un Bosch sau ceva serios nu testere dupa torrenti pentru ca am mai avut Land Cruiser facuta zob cu o prostie de program dupa laptop! Este 50 de lei diagnoza la un service si macar nu ai belele!