| DanielBalan a întrebat:

Am un opel zafira cu instalatie gpl Icom segvential si nu il pot schimba de pe benzina pe gaz si nu trece nici nu trece automat, ma poate ajuta cineva cu o perere...

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai clar calculatorul de la instalatia de gaz daca nu mai trece singur sau siguranta dar cel mai probabil de la calculator, se intampla frecvent sa ceara resoftare instalatiile GPL de orice tip mai putin noile genertii BiGas!

| DanielBalan explică (pentru FurtunaDiesel):

Sa inteleg ca au calculator si asta ar fioproblema grava cred pentru a face resoftare nu prea stiu unde sa ma duc, aici la mine in bz am intrebat si ziceau ca nu au vazut asa ceva nu are ca sa ii facalaughing

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru DanielBalan):

Cred ca au aia de la Autorola, nr lor e 0238406378 la acest numar iti va raspunde Cristi Antonescu si intrebi daca au testere pentru ce iti trebuie tie!