| catalin6234 a întrebat:

Am un piaggio grillo cu motor de si pe el si porneste foarte greu, nu greu motorul, deci dau la pedale si cand cupleaza nu mai pot da dar daca ma inpange cineva inmediat pornese ce poate fi plzz ma ajutati desigur funda!

Răspuns Câştigător
| KaPy2 a răspuns:

Nu are nimica e normal asta, ai compresie bunewinking Cum zice si a1doru ai un motor in stare foarte buna, baftawinking

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Inseamna ca ai un motor in stare foarte buna. daca vrei sa-l pornesti la pedala, sfatul meu este sa-l pornesti cu el pe cric.

| catalin6234 explică:

Bai am descoperit ca cureaua este mai mica oleaca vine aproape la jumatea fuliei e de kimko cureaua! are ceva