| catalin6234 a întrebat:

Am un piaggio grillo si pornese foarte grau trebuie sa ma inpinga cineva adica nu pot da la pedale si l-am descfacut si am observat ca variatorul din fata e blocat oare din acea cauza?

Răspuns Câştigător
| KaPy2 a răspuns:

E pe duca segmenti, tise pare ca este blocat daca era blocat nu mai pornea deloc scuteruwinking

3 răspunsuri:
| KooSs a răspuns:

Verifica arcurile de la variatorul ala deoarece pot sa fie prea slabe si raman cuplate si schimbale eventual.bafta

| catalin6234 explică:

Pana de la demaror e rupta sau vezi ca trebuie sai faci setul ca nu are compresie sau daca e variatorul schimbai bilele

| KaPy2 a răspuns (pentru catalin6234):

Demaror? poate era stramb oala aia de la ambreaj sai saboti, sau cand a luat-o a cazut cu ea si s-a strambat