| mihai406 a întrebat:

Am un radio cu caseta la logan si am uitat codul ala, security code. Deci care este codul, daca stie cineva pentru ca am mare nevoie de el.

Radioul se numeste: Dolby B NR si mai scrie si AUTOREVERSE, asta e tot ce pare scris. Apropo codul trebuie sa fie din 4 cifre.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Acel cod nu il poti obtine decat daca ai cartea masinii in original scrie pe ea sau cartea casetofonului in original scrie si acolo. Daca nu le ai trebuie sa te duci la un centru specializatt costa in jur de 70 de lei si ti-l decodeaza dar ai grija sa nu te duci la de aia de cartier care au un casetofon si le decodeaza pe loc fiindca se decodeaza pe stand profesional altfel dupa 30 de zile va reaparea problema. Cere garantie pe lucrare!

1 răspuns:
| Mashiro a răspuns:

Apropo codul nu e unic, ca daca ar fi nu ar avea sens sa fie...sa-l ghicesti sansa e 1 la 10000 adica de la 0000 la 9999 :-)nu cred ca are sens sa pierzi timpul incercindu-le pe toate...mergi la un centru normal si cred ca o sa si coste mai putin de 70 lei, depinde peste ce smecher dai