| Kys2000 a întrebat:

Nu știu dacă e o problema sau e ceva normal dar mi se abureste parbrizul noaptea rău de tot și trebuie să merg cu ac ul pornit mereu

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ai buton la aeroterma, rasuceste-l pana pana iti arata dezaburizatorul de parbriz!

| adryang78 a răspuns:

E normal, dacă locuiești într-o zonă în care diferența de temperatură între zi și noapte este mare. Iar dacă nu-ți face față dezaburirea, schimbă filtrul de habitaclu.

| Staif a răspuns:

Inseamna ca in zona ta noptile sunt inca foarte reci. Peste zi masina se incalzeste la interior. Cu frigul de peste noapte, parbrizul se abureste. O aerisire si seara si dimineata te-ar ajuta.