| Holtz a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 11. a prof.mec. si mai am o luna si ceva pana la atestatul mecanic si vreau sa ma pun mai bine pe invatat, ce recapitulare ar trebui sa fac ca ma simt coplesit de informatii ...cate ceva mi-a ramas in cap dar nu stiu de unde sa incep ca sa ma slefuiesc mai bine, cei care au dat atestatul ce v-a picat? Care sunt cele mai intalnite teme? Si cu ce sa incep? Ca nu prea am fost responsabil cu invatatul anul asta si vreau sa ma pocaiesc in timpul asta care mi-a ramashappy

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, recapitulezi toate lectiile predate pana acum, de la inceputul anului.
Poti s aincepi cu prima lectie de la inceputul anului, apoi continui cu urmatoarea si tot asa, pana ajungi la ziua de azi.