| IonutSxz a întrebat:

Salut TPU, as cumpara si eu o masina din seria VW passat sau un Renault Talisman, ce parere aveti?
La CC am inteles ca nu sunt confortabile deloc, ma intrebam daca B8 e la fel, an 2016 in sus

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De acord ca VW in principiu e mediocru/slab la confort, dar ma indoiesc ca putem spune despre CC ca nu e confortabil deloc.
De la b6 in sus au facut masini ok in materie de confort.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca vrei sa traiesti in ele, ai dreptate. Nu sunt confortabile.

| DonMoldo a răspuns:

Ce i drept omul cand, cumpara o masina se uita la confort prima data motoru nu mai conteaza

| IonutSxz explică (pentru DonMoldo):

Ma uit si la motor ca nu o iau doar pentru confort? dar stiu ca au si motoare bune