| geo50 a întrebat:

Am un scuter / carucior electric pentru persoane cu handicap locomotor sau batrani si doresc sa-l vand. Este cineva interesat? Este pe 4 roti, 2 viteze, far, semnalizari, stopuri, marsalier, incarcator la priza normala. Toate detaliile despre el le puteti gas iaici: http://www.rc-sportgeraete.de/de/artikel/art.nr.65008/em obil.pdf

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Incearca pe forumurile de specialitate, forumurile medicale si asa mai departe fiindca aici ai sanse minime sa poti vine asa ceva!

| Mucuta_George_1968 a răspuns:

Un pret ceva? sunt interesat...am EU nevoie de asa ceva

| Voicu_Marian_1981 a răspuns:

Da sunt interesat ce pret are iti las numarul meu de telefon 0786139253 momentan sunt in Italia daca vrei imi trimiti un sms pe nr asta cu pretul ok multumesc anticipat