| Aly_Alexutza_1989 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un atv pentru buget-400-500 euro ce imi puteti recomanda nu facatura ceva de calitate m-am uitat pe o gramada de siteu-ri si numai vedeam nu-i bun---chinezarie-teapa si din astea si nu stiu unde sa mai caut. ziceti-m si mie daca cumva aveti si voi si de unde si cum merge..sa ma indrumati spre ceva de calitate

5 răspunsuri:
| sony32 a răspuns:

Cata pe ...atv-de-vanzare.ro...

| Aly_Alexutza_1989 explică (pentru sony32):

Si zici ca sunt bune de pe siteul asta

| sony32 a răspuns:

Pi depinde ...alea de la Buzau sunt replici

| francucatalina a răspuns:

Eu as zice sa mergi prin Bucuresti! pentru ca acolo are sigur! si sunt superbe! stiu pentru ca de acolo soa luat si unchiul meu! si e superb! avea si pe mov, si peroz, rosu!