| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar Xiaomi Mi Sports. Ce parere aveti despre firma asta? E serioasa, de calitate sau alta chinezarie?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Xiaomi este o companie producătoare de electronice, în special telefoane mobile, din China. În octombrie 2014, Xiaomi a devenit al treilea mare producător de smartphone-uri la nivel mondial. Deci e o chinezărie dar de top

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Chinezarie de top care face cam orice mai recent.winking

| gelu1970 a răspuns:

Daca nu esti sigur cumpara un Samsung sau un iphone. Asa esti in rând cu mentalitatea românului.

| MihaiNicu23 a răspuns:

E o marca de top si destul de buna firma asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare ok. Dar sunt destul de fragile. La ce pret au, au niste specificatii ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o chinezarie buna, am auzit multe pereri bune despre aceasta marca.