| mariuzik a întrebat:

Aş vrea sa cumpăr un bmw de prin 2000, un e46 320d, adică seria 3 diesel de 2 litri, cu 136 de cai... după 10 de viaţă cred că şi-a mai pierdut el din putere. Dacă ştiţi cumva, sau conduceţi aşa ceva, ziceţi-mi şi mie cum mai trage, cam câţi cai o mai avea?

6 răspunsuri:
| vigome a răspuns:

Eu am una de 150 cp, 2002, functioneaza si se comporta ireprosabil, e adevarat nu este BMW. Depinde f mult de unde o iei si cum a fost ingrijita, nu virsta fizica. A mea merge mai bine ca multe altele noi si crede-ma ca mai conduc si alte marci de masini.

| ALEx_7862 a răspuns:

Am un prieten care are tot un e46 si pe dino i-a iesit 139 cp din cei 140 care sustinea ca-i are deci... trage singur concluziawinking bine la intretinut nu si-a batut joc...

| curios_3782 a răspuns:

Daca a fost si este...ingrijit corespunzator.nu isi pierde din putere happy vecinu meu are un A4 din 95' si merge impecabil+putere. bafta big hug funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si indiferent citi " cai " ar mai avea, cu ce te intereseaza? Sti tu sau simti tu diferenta? ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai intrebat daca el vrea sa scoata tot din motor? ( adolf )

| mariuzik explică:

Cum sa nu se simta diferenta? un prieten are un seria 3 din 98, 1. 6 cu vreo 110 cai (avea din fabrica), acu sa mor daca nu il fac cu skoda mea de 1. 2 si 64 cai laughing