| Cris06 a întrebat:

Acum 2 saptamani mi-a aparut in bord service 8. 500km, dupa care a aparut service jetzt...ce pot face?

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Pai trebuie sa mergi in service pentru revizie. daca de la 8500tot scade inseamna ca pana ii terimini cei 8500km trebuie sa dai pe la service.Dar cam multi km 8500inainte sa mergi in service.Mie de la 3000in jos ma atentioneaza sa merg! Oricum du-te la service vezi despre ce este vorba ii schimi ce tebuie si cei de la service o sa iti reseteze KM..pana la urmatoarea revizie!

| EddiWeed a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa pui testeru pe masina

| Mariussss14 a răspuns:

Service jetzt=Service acum
Trebe sa mergi la service

| mr93 a răspuns:

Zice ca trebuie sa te duci la service acum

| mr93 a răspuns:

Trebuie sa te duci la sevice acum cel mai probabil pentru revizie