Întrebare recomandată | Andrei_Birceanu_Ionut_1991 a întrebat:

am si eu o problema la masina (fiat stilo coupe).am linie audio din fabrica cu statie in portbagaj.am avut masina trasa pe dreapta cam o saptamana deoarece am fost plecat, iar cand sa o pornesc bateria moarta.in fine,am incarcat bateria, am montat-o, masina a pornit la sfert insa...nu se mai aude muzica, pornesc cd-player'ul imi arata ca reda melodia doar ca nu se aude absolut nimic.Mentionez ca am verificat si siguranta de la statie si este ok.alte variante?

Răspuns Câştigător
| Tarean_Radu_1994 a răspuns:

Pai,e posibil ca atunci cand ai ramas fara baterie sa ti se fi dat peste cap sistemul audio da eu iti zic c mai bine mergi la un mecanic. laughing

| Andrei_Birceanu_Ionut_1991 explică (pentru Tarean_Radu_1994):

M-am gandit la varianta asta, dar mi s-a mai intamplat si si-a revenit...acum asa a ramas.o sa incerc sa scot borna si sa o bag iar, daca nu merge e foarte posibil sa se fi ars statia din portbagaj, ca fara ea nu se aude nimic. oricum vreau sa mai aud pareri.ms

2 răspunsuri:
| Andrei_Birceanu_Ionut_1991 explică:

S-a dus...deci alta statie laughing