| Nustiuceusernamesamipun a întrebat:

Buna, am și eu o întrebare
Dacă eu fac scoala de șoferi și sunt pe final de ședințe cu instructorul meu și vreau sa fac în plus încă 3, dar cu alt instructor. se poate?
Sau de exemplu dacă pic orasu prima data, știți ca mai trebuie sa fac încă 3 ședințe, sunt obligata sa le fac cu același instructor cu care am facut scoala?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, faci cu acelasi instructor, care oricum nu-i vinovat daca pici tu examenul auto, ca doar nu el da testul auto, ci tu.

| popapopica a răspuns:

De regula se face cu acelasi. Dar poti plati separat alt instructor sa faci orele cu ala.

| Robertssdix a răspuns:

Trebuie să faci cu același…