| Abysss a întrebat:

Bună.
Am un Audi A4 din 2002 și doresc de ceva vreme sa ascult muzica de pe telefon în mașină.
AM încercat cu un modulator FM dar nu se aude bine deloc și la un moment dat se oprește muzica și scoate un sunet oribil. Am cumpărat diverse modulatoare și aceeași problema.
O idee va rog de cum as putea proceda?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Demonteaza radioul masinii si monteaza unul aftermarket cu mufa AUX, ori du-l pe ala la un electronist, sa iti monteze cablu AUX.

| Sofer a răspuns:

Monteazati un radio after cu USB.

| Digikey a răspuns:

Eu am mufa aux si ascult prin cablu.Calitate maxima.

| Alverto a răspuns:

Problema poate fi la boxe, 2002-acum tu ai vrea să meargă la perfecție

| Abysss explică (pentru Alverto):

Dacă aveam probleme la boxe, se auzea aiurea mereu. Logic.