| HeroTac a întrebat:

Am o problema!
Am o pereche de casti pentru PC, l-am cumparat acum cateva luni...ascult muzica si cand bag mufele in unitate unde trebuie se opreste muzica ca sa se poate aude in casti dar nici nu se aude deloc! Ce trebuie sa fac? Am intrat in control panel arata ca e bine... sad

5 răspunsuri:
| Chimied a răspuns:

In unitate sunt trei mufe, una rosie, una verde si una albastra.
Baga usb-ul de la casti in cea verde!

| HeroTac explică (pentru Chimied):

La mine e in fata pentru casti si pentru boxe in spate...

| HeroTac explică (pentru Chimied):

L-am desfacut si am gasit 2fire rupte unde trebuie sa le lipesc?

| Chimied a răspuns (pentru HeroTac):

Arunca-le!

| HeroTac explică:

Am bagat si in telefon tot la fel face nu se aude deloc nici 1secunda