| Casapu a întrebat:

Buna am un logan mcv de 1. 5 dci iar cand bag contactul mi se aprinde martorul luminos de control al sistemului antipoluare si nu se mai stinge sta continu aprins, iar motorul nu imi mai porneste daca ma puteti ajuta dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Reyko95 a răspuns:

Nu pot sa-ti dau un raspuns exact fara o diagnoza, dar se pare ca ai unul s-au mai multe injectoare defecte

| Casapu explică (pentru Reyko95):

Asa ma gandeam si eu cred ca le schimb pe toate

4 răspunsuri:
| jack993 a răspuns:

Pot fi mai multe probleme.Ai bagat motorina de pe altundeva si nu din peco? daca da s-ar putea sa fie si aia o problema.

| Casapu explică (pentru jack993):

Nu dela peco am alimentat

| gabigabriel a răspuns:

Incearca sa pornesti d ela elecromotor. cuplezi electromotorul si vezi daca o ia. sau dul la servis