| Robert_Beghean_1993 a întrebat:

Buna.
Am venit din Germania cu nr de toll pe numele meu. Dacă vreau sa o transcriu pe numele mamei, îmi trebuie fiscal sau pot face contract de vânzare cumpărare între mama și neamț?
Menționez ca nr de toll sunt pe numele meu făcute și mi-a făcut și alt talon cu numele meu.
Mulțumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai adus și neamțul cu tine sau cum vrei sa faci contractul din nou cu el?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numar de toll sau de telefon, ce este toll?

| Robert_Beghean_1993 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pardon. Nr de ZOLL. Sunt nr provizorii pentru 1 luna sa poți veni cu mașina în țară