| Zarul a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru.
Acum,că tot vine Crăciunul,e și vremea cadourilor.M-am gândit ca și eu la rândul meu să-i cumpăr un cadou iubitei mele,și sincer,habar n-am ce.
Să vă zic câteva lucruri despre prietena mea: Păi e o fire veselă,îi plac cadoruile de orice fel,e mai mică de statură, are 16 ani, imediat 17. Suntem împreună de 2 luni,și nu știu ce să-i cumpăr.
Inițial m-am gândit să-i cumpăr o brățară de argint,cu numele meu pe ea,dar am nevoie de mai multe idei, de orice fel.
Aștept răspunsurile voastre. Mulțumesc.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ideea cu bratara este buna, dar sa fie din aur si fara nimic scris pe ea, astfel incat sa o poata purta mereu in viitor. Merge si un lantisor, dar in aceleasi conditii.

| MskDesign a răspuns:

Un buchet de trandafiri, bineinteles, rosii si un set de lenjerie intima, pe culoarea ei preferata.

| DarthRevan a răspuns:

Sall, eu iti sugerez sa-i cumperi un ursulet dragut cu o inimioara si un mesaj din partea ta, cat de multi ti la ea si cei doresti de craciun si anul noi.Sa sti ca asa o sa te iubiasca si mai mult, la mine la scoala cand le-am dat la fete ciocolata si ursuleti de plus dar de aia simpatici.Au sarit toate si mi-au luat tot.Mult succes!

| DarthRevan a răspuns (pentru DarthRevan):

Anul nou* ursuleti de pluj scuze pentru greseli!

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Ai putea sa ii iei o esarfa cu un parful langa si un trandafir rosu, asta ar fi "Cireasa de pe tort"! happy