| Claudiu31 a întrebat:

Buna ce masinia sa am iau pana in 3000 euro sa fie puternica si luxoasa. Funda

Răspuns Câştigător
| khwewljewew a răspuns:

BMW-urile. http://www.bestauto.ro/......699740.htm
Dar iti recomand sa mergi in Germania, si sa iti cumperi de acolo. Gasesti bmw-urile foarte ieftine in jur de 2000 de euro in stare impecabila. Cu transport cred ca te duce la 2500 plus inscrierea 2800 de euro :D. Oricum se merita.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si puternica si luxoasa si 3000 euro cam greu, asta daca nu vrei vreun cazan de 20 ani si 200. 000km

| viotedy a răspuns:

Vorbeste cu cineva care aduce din Germania si gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 3000 de euro vrei și putere și lux și detoate. Și eu vreau un Mercedes S CLASS nou la 3000 de euro, se poate? laughing

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Salut!
Iti poti lua un Audi A6

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Sigur că da, la 3000 de euro, îți iei cel mai panaramă audi de pe pământ.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este, dar daca el asa doreste... Asta e. Eu mi-as lua cu banii aia o compacta cu putini kilometri, nu un A6 cu peste 250k... Nu stiu ce s-a intamplat cu raspunsul meu, doar eu scrisesem mult mai mult.

| Braunion a răspuns:

O maasina puternica si luxoasa nu gasesti sub 10.000 euro, nici macar second hand. Tot ce e sub pretul asta reprezinta un cazan uzat de timp si calarit sute de mii de km.

| Andrei_Gamalau_1995 a răspuns:

Mobile.de,gasesti ce vrei! eu ti-as recomanda un golf IV